Jakie drinki na wiosnę 2012?

Na pewno muszę być mocno energetyzujące, epatujące feerią barw i przyprawiające nasze ciało w radosny pląs, wieńczący koniec zimy! Poniżej przedstawiamy swobodne propozycje, które mogą się zmieniać wedle Waszych indywidualnych pomysłów i upodobań.

Miętowy Surfer tchnie świeżością i nakazuje spojrzeć w stronę, z której przywiewa do nas cieplejsze powietrze. Ech, już niebawem znów będzie można rozwinąć żagle i ruszyć w jakiś beztroski, sympatyczny rejs. A póki co, zaopatrzcie się w wódkę żołądkową gorzką, w pięknie pachnący likier melonowy, w sok cytrynowy oraz w świeży ogórek zielony i napój Sprite. Całość mieszamy z uczuciem, pijemy, czując słodycz i przyjemny kwasek.

Specjał barmana to ewolucja, jaką przechodzą drinki wyborowa pod kątem owocowych soków – inaczej przyrządza się te z likierem arbuzowym, inaczej te z sokiem limonkowym. Do specjałów z promilami warto dodawać cukier trzcinowy i mocno pokruszony lód. Mniam nad mniamy!

Wersje wakacyjne, zachęcające nas do coraz częstszego przeglądania ofert biur podróży, muszą zawierać soki z owoców egzotycznych – ananasów, pomarańczy. Do tych kolorków pasuje tequila – jest mocna, a przy tym pyszna.

Lubicie kawowe smaki? Połączcie likier o tym aromacie z lodami waniliowymi i owocem mango z puszki. Od razu w Waszej jadalni zapachnie tropikiem i intensywnym, energetycznym smakołykiem. Pijcie wiosennie, na zdrowie!!!

Dodaj komentarz