E-pomysł na prezent

Jeśli nagle, po włączeniu komputera, kalendarz na pulpicie pokazuje nam, że dziś / jutro / za parę dni będą urodziny mamy / taty / żony / męża / siostry / brata etc., nie wpadajmy w panikę. Internetowe sklepy świadczą swoje usługi 24 h na dobę, a zasób ich asortymentu ucieszy każdego solenizanta bądź jubilata.

Coś kobiecego. Portale społecznościowe oraz popularne serwisy randkowe, często w swoich witrynach zamieszczają banery reklamowe, zachwalające zakupy w „5 minut”. Tyle bowiem zajmuje złożenie zamówienia na konkretny produkt. A wybór takowego uzależniony jest od stopnia zażyłości, jaki łączy nas z obdarowaną kobietą. Bielizna dla żony. Kwiaty dla mamy. Maskotka dla młodszej siostry. A może wejściówki do SPA lub karnet na zabiegi relaksacyjno – upiększające? Choć nasze panie na pewno i tak wyglądają doskonale, nie zaszkodzi utrwalić ten efekt.

Coś męskiego. Krawaty na wirtualnych wyprzedażach zaskakują mnogością fasonów i barw. Gadżety elektroniczne, akcesoria wędkarskie lub narzędzia do majsterkowania – wszystko to czeka na Twoją decyzję. Czy chcesz uszczęśliwić partnera kolejną parą ciepłych skarpetek czy może skusisz się atrakcyjną cenę perfum albo obietnicą trzydziestominutowej jazdy terenowym samochodem. Niech Twój mężczyzna poczuje adrenalinę podczas pokonywania górskich przeszkód albo nareszcie spełni marzenie o nowym obiektywie i weekendowy wypad za miasto uwieczni  na fotografiach.

Coś dziecięcego. Na pytanie zadanie rodzinie z dzieckiem, „kto najczęściej ulega zazdrości?”, rodzicie nie odpowiadają już „ona” lub „on”, wskazując na siebie nawzajem… Teraz zazdrośnikiem jest najczęściej buńczuczny kilkulatek, łasy na pochwały i absorbujący całą uwagę mamy i taty. Jeśli więc nasz szkrab podpatrzył u kolegi z przedszkola świetną bluzę z bajkowym nadrukiem albo chciałby mieć dokładnie takie same zabawki jak mali znajomi z podwórka, sprawdźcie te wszystkie produkty w Internecie. Czy na pewno są bezpieczne dla dzieci? Czy wykonane są z dobrych materiałów? I czy czasem ich ceny w sklepach online nie są niższe, niż te proponowane w galeriach handlowych. Miła niespodzianka – gwarantowana!

Coś uniwersalnego. Sieć internetowa rozrasta się w takim tempie, iż można w niej przebierać, wybierać i dobierać najrozmaitsze rzeczy, dodatki, usługi. Na przykład za kosz ze słodyczami, który możemy przesłać ukochanej cioci lub za butelkę dobrego wina, sprezentowaną teściom, zapłacimy O KILKA lub KILKADZIESIĄT złotych MNIEJ, niż przy bezpośrednio przeprowadzanej transakcji. Przyczyna takich oszczędności? Na przykład sklep z alkoholami online nie musi prowadzić salonu, w którym – w stosownych warunkach – przechowywałby poszczególne gatunki trunków. Skrzynki z butelkami trzyma  w jednym magazynie, a na zamówienie ze strony klienta reaguje błyskawicznie. Pakując zamówiony produkt i wysyłając go kurierem w ciągu najbliższych paru godzin. W ten sposób oszczędzamy czas na chodzenie po sklepach, jak również nie wydajemy majątku, chcąc obdarować okolicznymi upominkami wszystkich naszych bliskich.

Dodaj komentarz